Önemli Duyuru: Sahte İş İlanları

Bir internet sitesinde (tumislerburada.com) son günlerde firmamız adına bazı ilanların (Genel Müdür, Yazılım Mühendisi, Sistem Mühendisi, Genel Md. Yard., Genel Müdür Asistanı, Test Mühendisi vb.) verilmiş olduğu farkedilmiştir. Bu ilanlar tamamen bizim bilgimiz ve isteğimiz dışında yayınlanmış olup, bununla birlikte firmamız tarafından verildiği izlenimi oluşturmak üzere hazırlandığı görülmektedir. Site ile kurulan irtibat sonucunda sahte e-posta adresi kullanılarak ve yurt dışı IP'lerden (vpn ile gerçek IP saklanılarak) oluşturulan bu ilanlar kaldırtılmıştır.

İlanlara yapılan başvurular tarafımıza ulaşmamış olup isteklilerin almış olabileceği herhangi bir cevap ve iletişmin firmamız ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

İlgililere ve tüm kamu oyuna duyurulur.

Agena Bilişim ve Savunma Tekn. San. Tic. Ltd. Şti.

Güncelleme: (15.08.2016)

tumislerburada.com sitesinde yayınlanan sahte ilanlara ilişkin yapıtğımız ilk açıklamadan (Haziran 2015) sonra da yine benzer şekilde sahte ilanların yayınlanmış olduğunu tespit etmiş bulunuyoruz. Site uyarılarak ilanların kaldırılması için girişimler başlamış olup tüm bu süreçte ve bundan sonra sitede hiç biri ilanımızın olmadığını ve olmayacağını ilan eder, bu ve benzeri durumlarda doğrudan bizimle irtibata geçmenizden müteşekkir oluruz.