Doç. Dr. İlyas Kandemir

GYTE Makine Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olan Doç. Dr. İlyas Kandemir firmamızda bazı projeler kapsamında danışmanlık görevinde bulunmuştur.

Çalışma alanları; uçuş dinamiği, moleküler dinamik, rüzgar enerjisi sistemlerini kapsayacak şekilde uçak ve makine mühendisliğinin bir çok alanına yayılmıştır.


Kişisel web sitesine bu linkten ulaşılabilir.

Prof. Dr. A. Arif ERGİN

GYTE Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği öğretim üyesi Prof. Dr. A. Arif Ergin 2009 -2010 arasında GYTE döner sermayesi üzerinden ve 2010 - 2015 yılları arasında 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu kapsamında üniversitesinden görevlendirme ile firmamızda danışmanlık görevinde bulunmuş ve ciddi katkılarda bulunmuştur. TÜBİTAK başkanlığına atanması ile danışmanlık görevi son bulmuş olup bu güne kadarki süreçte hizmet ve desteği için kendisine teşekkür eder yeni görevinde başarılar dileriz.

Prof. Dr. Serkan Aksoy

GYTE Elektronik Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olan Prof. Dr. Serkan Aksoy firmamızda bazı projeler kapsamında danışmanlık görevinde bulunmaktadır.

Çalışma alanları;  elektromanyetik dalgaların analitik ve nümerik zaman uzayı incelemeleri, manyetik indüksiyon teknolojileri, sualtı akustik dalga yayılımı, gelişmiş metal dedektörleri konularını içermektedir.

Serkan Aksoy'un kişisel web sayfasına buradan ve hazırlamakta olduğu Advance Metal Detectors (Gelişmiş Metal Detektörleri) kitabına buradan ulaşabilirsiniz.